Шукати в цьому блозі

Translate

Статистика сайта

Відвідувачі по країнам
Відвідувачі за останні 24 години
понеділок, 3 квітня 2017 р.

Цифрове телебачення DVB-T MPEG-4 в Андрушівці

DVB-T (англ. Digital Video Broadcasting - Terrestrial) — європейський стандарт наземного цифрового мовлення, належить до сімейства стандартів DVB. Використовується, перш за все, в різних європейських, азіатських та африканських державах, а також в Австралії як стандарт для передачі цифрового телебачення і радіо. Північноамериканський пандана до DVB називається ATSC, японська ISDB, в Китайській Народній Республіці DMB-T / H. DVB-T в різних країнах часто має інші скорочення, наприклад, у Великобританії та Ірландії воно називається «Digital Terrestrial Television (DTT)» або відповідно до вартості «Pay-TV» або «Freeview», в Іспанії "Television Digital Terrestre (TDT) «, у Франції» Television Numerique Terrestre (TNT) ".
Стандарт дозволяє передавати стисле відео, звук і дані в транспортному потоці MPEG, що використовує COFDM-модуляцію.

Використовувана в DVB-T модуляція OFDM розбиває цифровий потік даних на велику кількість повільніших цифрових потоків, кожен з яких у цифровій формі модулюють ряд близько розташованих суміжних носійних частот. Мікросхеми приймальних пристроїв, що здійснюють модуляцію, можуть працювати з кількістю носійних рівним будь-якому ступеню двійки, тому було вибрано найближчим число 8192 = 213, режим отримав назву «8k». Для прискорення прийняття стандарту вимоги до одночастотної мережі знизили, обмежившись числом носійних 2048 = 211, режим «2k». У підсумку була прийнята єдина специфікація «2k/8k». У стандарті використовуються два значення тривалості активної частини символів (Т) 224 мкс для режиму «2k» і 896 мкс для режиму «8k». Частотне рознесення носійних становить 4464 Гц і 1116 Гц, число носійних (N) 1705 і 6817 відповідно.

Формати мовлення

З 1995-1996 року відеопотік всих цифрових телеканалів в Києві транслювався у стандарті MPEG-2, але вже у 2008-2009 в ефірі з'явились канали і у стандарті MPEG-4 (H.264) на частоті 714 МГц. За рахунок більш досконалого алгоритму стискання вдалося збільшити кількість каналів на одній частоті з 5 до 10.

До речі, в м.Андрушівка на сьогоднішній день транслюється 32 канала в цифровому форматі MPEG-4. Якість зображення не поступається супутниковому. Для перегляду цих каналів необхідний тюнер (ресівер), якого можна придбати в авторизованій точці продажу, а не в різних шарашників. Для прийому достатньо навіть звичайної польської антени. І налаштувати можна безпосередньо самому. Рівень сигналу для ресіверів Star-track становить 90%.

Супутникові антени в м.Андрушівка.
Установка, налагодження, обслуговування.
Прошивка супутникових тюнерів (ресиверів).
Супутниковий Інтернет.
Замовляйте в Андрушівці та Андрушівському районі за e-mail адресою.


0 коментарі:

Архів блогу