Відвідувачі по країнам
Відвідувачі за останні 24 години
четвер, 3 березня 2011 р.

Спорт

25 лютого у спортивному залі Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова проходив чемпіонат області з гирьового спорту, де два спортсмени району - Кондратюк Віталій і Жутнік Микола посіли треті місця.
25 лютого у спортивному залі Новоівницької ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся турнір серед юнаків на приз Героя Радянського Союзу Верескова. Перше місце посіли господарі турніру, другими були гімназисти із Старої Котельні, третє місце вибороли юнаки з Андрушівської гімназії. Переможці нагороджені кубками та грамотами.
26-27 лютого в спортивному залі Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу проходив чемпіонат області з армспорту. Команда нашого району в складі Кондратюка Віталія (І місце), Савчука Олега (І), Харчука Олександра (І), Яремчук Юлії (І), Левківського Вадима (ІІ) (тренер Затилюк Г. П.) посіла третє загальнокомандне місце. Вони нагороджені кубком, грамотами та медалями.