Відвідувачі по країнам
Відвідувачі за останні 24 години
суботу, 1 травня 2010 р.

Квітень спортивний

В рамках V обласних літніх спортивних ігор молоді відбулися такі змагання: 8-10 квітня в м. Новоград-Волинський - з вільної боротьби, де наша команда посіла сьоме місце; 16 -17 квітня в м. Коростишів - зональні з волейболу, на яких команда нашого району посіла третє місце. 17 квітня в розіграші кубка Житомирської області з футболу на приз газети "Житомирщина” футбольна команда району в рамках 1/16 фіналу зустрічалася в смт. Ружин з місцевою командою. Матч закінчився з рахунком 2:1, наша команда вибула з подальшої боротьби. 17 та 23 квітня в рамках районної спартакіади школярів в спортивному залі міської школи № 1 відбулися змагання з волейболу серед юнаків та дівчат. Серед команд дівчат перше місце вибороли волейболістки із Старої Котельні, друге - із Зарубинець, третє місце посіла команда Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. Серед команд юнаків перше місце дісталося команді з Новоівницького, друге - з міської гімназії, третє місце виборола команда з Гальчина. 24 квітня в смт. Ружин відбувся зональний турнір футбольного фестивалю "Даруймо радість дітям”, в якому брали участь команди різних вікових груп з Андрушівського, Попільнянського та Ружинського районів. Дві команди нашого району вийшли переможцями і 15-16 травня братимуть участь в обласних фінальних змаганнях.