Відвідувачі по країнам
Відвідувачі за останні 24 години
четвер, 17 листопада 2011 р.

Спортивні перемоги

4 та 11 листопада в рамках Спартакіади школярів відбулися змагання з волейболу серед юнаків і дівчат. Перше місце серед дев’яти команд юнаків посіла команда волейболістів з Новоівницького, друге - з Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, третє - з Андрушівської гімназії. Серед восьми команд дівчат, які брали участь в змаганнях, перше місце посіла команда із Зарубинець, друге - з Андрушівської ЗОШ І-ІІІ с. № 1, третє - з Новоівницького. Команди-переможці нагороджені грамотами відділів освіти та у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.
Завершився чемпіонат області з футболу серед ветеранів, де команда Андрушівського району «Аміко» посіла перше місце.

Нещодавно завершився чемпіонат району з футболу серед колективів фізкультури, де місця розподілилися наступним чином (див. нижче таблицю). А 13 листопада на районному стадіоні «Колос» проведено розіграш кубка району з футболу «Золота осінь-2011», в якому взяли участь чотири команди. Перше місце виборола команда «Юність» с. Волиця, друге - «Фортуна» м. Андрушівка, третьою була команда з Червоного. Голова районної державної адміністрації Б. В. Мазур, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Олексюк Ю. А. та голова районної організації ВФСТ «Колос» Ціхон С. П. вручили призерам чемпіонату району та володарям кубка «Золота осінь-2011» кубки, грамоти, медалі та цінні подарунки.