Відвідувачі по країнам
Відвідувачі за останні 24 години
пʼятницю, 9 листопада 2012 р.

"Шахтар" втратив шанс стати чемпіоном України

3-го та 4-го листопада у Житомирі відбувся фінальний турнір 1-го чемпіонату України серед ветеранів віком від 50-ти років. У ньому прийняли участь 4 команди: «Аміко» Андрушівка, «Абориген» Луцьк, «Центромаш» Зугрес та «Шахтар» Червоноград. Саме вони стали переможцями змагань у Західній та Центральній зонах і розіграли між собою звання чемпіона.

Кожен матч проходив у запеклій боротьбі і визначити переможця заздалегідь було дуже складно. Але у підсумку футболісти з Андрушівки, вигравши 2 матчі з 3-х, стали чемпіонами. В останньому матчі, в якому вирішувалася доля титулу, «Аміко» здолав луцький «Абориген» з рахунком 3:1. Друге місце посів «Центромаш» з міста Зугрес, третіми стали футболісти луцького «Аборигена».

Капітан чемпіонів Микола Басюк здійняв над головою Кубок, який йому вручили неперевершені в минулому футболісти, а нині ветерани київського «Динамо», Володимир Мунтян та Володимир Трошкін.

«Аміко» - «Центромаш» 2:0

«Абориген» - «Шахтар» 1:0

«Аміко» - «Шахтар» 0:1

«Абориген» - «Центромаш» 1:1

«Центромаш» - «Шахтар» 4:1

«Аміко» - «Абориген» 3:1